MAPSKAB med persienner, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

279247. MAPSKAB med persienner, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 103, bredde 40, højde 112,5 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.374