KNIFE, Hunter, Brusletto Geilo, Norge.

2792314. KNIFE, Hunter, Brusletto Geilo, Norge.

Hårdttræsskaft, stålklinge mærket "Hunter Bruslett Geilo Made in Noway", længde 13,5 cm. Skede af læder. Samlet længde 26,5 cm.

Brugsslitage. Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Ridser.

Antal besøg: 1.593