RAMMER, 6 stk, metal, første halvdel af 1900-tallet.

279188. RAMMER, 6 stk, metal, første halvdel af 1900-tallet.

1 st 18x11.
4 stk 14,5x7.
1 st oval 10x6,3 cm.

Slitage, glas mangler på den største.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 st 18x11.
4 stk 14,5x7.
1 st oval 10x6,3 cm.

Antal besøg: 678