KNIV. Fiskars, Finland.

KNIV. Fiskars, Finland.
2789878. KNIV. Fiskars, Finland.

Fiskars kniv i original emballage, og med tilhørende certifikat.
Personlig gravering på kappen.
Knivens samlede længde ca 21 cm.

Ubrugt kniv.
Mindre slitage såsom ridser på emballage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ubrugt kniv.

Antal besøg: 655