SKULPTUR, buste, Viking, Gerd Sjökvists, Nittsjö, sign.

278838. SKULPTUR, buste, Viking, Gerd Sjökvists, Nittsjö, sign.

Oldnordisk viking, højde 30 cm.

Enkelte hvide mærker, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 7.110