ET KØKKENBORD MED FRE DROP FLAP.

2787439. ET KØKKENBORD MED FRE DROP FLAP.

på drejede støtter, højde 77 cm, bredde 137 cm, dybde 60 cm, dybde ved åbning 137 cm.

generel brugsslitage, ridser og mærker overalt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 257