BORD med to stole.

BORD med to stole.
2787256. BORD med to stole.

Bord Højde ca 76 cm Diameter ca 75 cm Stol Højde ca 94 cm Bredde ca 44 cm Dybde ca 42 cm Siddehøjde ca 46 cm.

Brugsslitage, ridser & mærker, pletter, slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!
2787256. BORD med to stole.

Antal besøg: 405