Kommode, 5-boks, pels, begyndelsen af det 20. århundrede.

278670. Kommode, 5-boks, pels, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 93, bredde 48, højde 115 cm.

Brugsslitage og revner på top og sider.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 593