TOSHIYUKI KITA. WINK LÆNESTOL CASSINA.

2786331. TOSHIYUKI KITA. WINK LÆNESTOL CASSINA.

Design Toshiyuki Kita fra 1980 Producent Cassina Model Wink Cover i sort læder.
Betrækket er aftageligt.
højde ca. 99 cm, bredde ca. 80 cm, sædehøjde ca. 40 cm.

Normale brugsspor.
Læderet har enkelte små ridser, men er generelt i god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betrækket er aftageligt.

Normale brugsspor.

Antal besøg: 269