2786331. TOSHIYUKI KITA. WINK LÆNESTOL CASSINA.
Design Toshiyuki Kita fra 1980 Producent Cassina Model Wink Cover i sort læder.
Betrækket er aftageligt.
højde ca. 99 cm, bredde ca. 80 cm, sædehøjde ca. 40 cm.
Normale brugsspor.
Læderet har enkelte små ridser, men er generelt i god stand.
Betrækket er aftageligt.
Normale brugsspor.