HAVFISKESTÆNG (3), 2 med hjul.

2784619. HAVFISKESTÆNG (3), 2 med hjul.

Ruller mærket Chuyu 3000 el Olympic Strong 70-AW, stanglængde 182-220cm.

Brugsslitage. Chuyu-spolen mangler en vingemøtrik i fastgørelseselementet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 610