KAMERA, Leica M3, Ernst Leitz. Wetzlar, 1957.

2784616. KAMERA, Leica M3, Ernst Leitz. Wetzlar, 1957.

No 910 748, Linse, No 1947486 med M mount, Leitz Wetzlar Summaron, 35mm f: 2,8. Med linsebeskytter og etui mærket Leica.

Brugsslitage. Aldersrelateret slitage. Ridser. Mærker. Smuds. Verdigris. Ikke gennemgået. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 960