HERREARMBÅND, Omega.

HERREARMBÅND, Omega.
2783367. HERREARMBÅND, Omega.

Ur: 3,5 cm i diameter Armbånd: 22 cm (inkl. ur).

Brugsslitage, ridser på glasset er til stede, en del gulning på urskiven.
Fungerede ikke på enklere tests.

Få foretaget en gratis vurdering!
2783367. HERREARMBÅND, Omega.

Antal besøg: 734