LOFTSLYS, orientalsk, første halvdel af det 20. århundrede.

278262. LOFTSLYS, orientalsk, første halvdel af det 20. århundrede.

Messing og forskellige farvede sten.
Højde med kæde 75 cm.

Strømledning mangler, men holder er tilgængelig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde med kæde 75 cm.

Antal besøg: 600