BONBONJÄR i forsølvet messing og glas, GAB.

278162. BONBONJÄR i forsølvet messing og glas, GAB.

Skål i grøn glasmasse med forgyldt dekoration Stand stemplet GAB MS Højde 22,5 cm.

Tilstand Gipsmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tilstand Gipsmærker.

Antal besøg: 1.556