KANDELABER, messing, Gusum metallsløjd, 1990.

278049. KANDELABER, messing, Gusum metallsløjd, 1990.

Højde 24 cm. Tre lysestager. Signeret med initialer BK.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.866