Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Kunst
Malerie
KARL WOLFF. Skovfest, olie på lærred, signeret KA Wolff.
278047. KARL WOLFF. Skovfest, olie på lærred, signeret KA Wolff.
51 x 61 cm.
Vis hele teksten
Rammeskade.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
51 x 61 cm.
Vis hele teksten
Rammeskade.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
2.810