Sæt , 3 STK, "Jasperware", Wedgwood, England.

277986. Sæt , 3 STK, "Jasperware", Wedgwood, England.

1 hjerteformet fad. Stemplet Wedgwood, Made in England 1956, X. JH. Længde 11 cm.
1 æske med låg. Stemplet Wedgwood, Made in England. Længde 11 cm.
1 sukkerskål. Højde 10 cm. Stemplet Wedgwood, Made in England. Samt flere utydelige stempler.

Brugsslitage.
Snavset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Snavset.

Antal besøg: 4.775