HERREarmbåndsur, Roamer Incablock, schweizisk fremstillet, anden halvdel af det 20. århundrede.
277957. HERREarmbåndsur, Roamer Incablock, schweizisk fremstillet, anden halvdel af det 20. århundrede.
Urskive med stregindeks og tal og sekundviser.
Diameter 33 mm.
Mærket Roamer Incablock, Roamer rustfrit stål Vandtæt schweizisk fremstillet brev 305467 305776, 307383 308 491.
Længde 23 cm.
Ikke funktionstestet.
Rapport. Små stødmærker i metallet.
Brugsslitage.
Armbånd lavet i Kina.
Diameter 33 mm.
Længde 23 cm.
Ikke funktionstestet.
Brugsslitage.
Armbånd lavet i Kina.