PONTUS HOLMBERG. Kniv med skede, Eskilstuna.

2777880. PONTUS HOLMBERG. Kniv med skede, Eskilstuna.

Enægget kniv med udskåret træskaft. Klinge mærket P Holmberg Eskilstuna, Sverige.
Skid i hvidmetal med dekor, læderbeklædt indvendig. Mærket P Holmberg Eskilstuna, Sverige.
Længde på kniven ca 26,5 cm Længde på bladet 14,5 cm Længde på ski 19,5 cm.

Pæn stand, mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.136