FLAPBORD, 20. århundrede.

FLAPBORD, 20. århundrede.
2777589. FLAPBORD, 20. århundrede.

Højde 75 cm.
Længde med klapper 125cm.
Uden klapper 85cm.
Bredde 70 cm.

Brugsslitage, skrammer og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 75 cm.
Længde med klapper 125cm.
Uden klapper 85cm.
Bredde 70 cm.

Antal besøg: 727