LARS DAN (FÖDD 1960). "Den lille maler".

2776846. LARS DAN (FÖDD 1960). "Den lille maler".

A verso signeret og dateret 89-90, 115x105 cm. Inkluderer udstillingskatalog.

Noget snavset, revner, katalog med lidt brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.045