ERLAND CULLBERG. "FRA SIDEN".

ERLAND CULLBERG. "FRA SIDEN".
2776489. ERLAND CULLBERG. "FRA SIDEN".

Olie på lærred, signeret, betitlet på verso, 82x54 cm.

Farvetab. Ramme med lidt slid.

Kunstner/designer

Erland Cullberg (1931–2012)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Erland Cullberg (1931–2012)

Antal besøg: 509