YNGVE GAMLIN. Litografi, signeret og dateret -65.

277579. YNGVE GAMLIN. Litografi, signeret og dateret -65.

Ca. 52x36 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 52x36 cm.

Antal besøg: 5.138