PLADER, 20 stk., "Devon Rose", Georgetown Collection, Wedgewood, 20. århundrede.

2774423. PLADER, 20 stk., "Devon Rose", Georgetown Collection, Wedgewood, 20. århundrede.

10 middagstallerkener, diameter ca 26 cm.
10 tallerkener, diameter ca 21 cm.

Brugsslitage, der opstår revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 817