PLDESPILLER, Lenco, omkring 1970.

2774296. PLDESPILLER, Lenco, omkring 1970.

Lenco B55 med integreret forstærker Lenco 350.
Skab i teakfiner. Formentlig original pickup og nål.

Brugsslitage, hætte med alderspåvirkning og ridser. Pladespillerdelen fungerede mekanisk på tidspunktet for katalogisering, forstærker ikke funktionstestet. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 768