2772671. SLR KAMERAER, 8 stk.
2772671. SLR KAMERAER, 8 stk.
Yashica-Mat, objektiv 80 mm f: 3,2, med etui.
Aires Reflex, objektiv 75 mm f: 3,5, med etui.
Minolta AUTOCORD, objektiv 75 mm f: 3,2, med etui.
Zeiss Ikon Ikoflex, objektiv Carl Zeiss 75 mm f: 3,5, med etui.
Rolleiflex, objektiv Tessar 75 mm f: 3,5, med skulderrem.
Rolleiflex, objektiv Carl Zeiss 75 mm f: 3,5, med etui og modlysblænde.
Rolleiflex, objektiv Carl Zeiss 75 mm f: 3,5, med etui.
Rolleiflex, objektiv 60 mm f: 3,5, med etui.
Brugsslitage. Aldersrelateret slitage. Mærker. Ridser. Smuds. Ikke gennemgået. Ikke funktionstestet.