2772501. STEREO PARTS 2 med højttalere, herunder Bang & Olufsen, Danmark.
Hans Mesters Stemme, Type 665.
Beomaster 1000, Type 2316, nr. 69492.
Højttalere 2 stk Bang & Olufsen, Type 6213, nr. 81552.
Brugsslitage, mærke, ridser, arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.