2771247. EN SKÆNK I FRANSK STIL.
Med to skabe med en indvendig hylde på hver side af en central øverste skuffe og et skab i midten. Metalbeslag. Leveres med to nøgler, alle låse virker som de skal. Højde 82cm x Længde 155cm x Dybde 50cm.
Almindelig brugsspor med enkelte ridser og mærker.