EN SKÆNK I FRANSK STIL.

EN SKÆNK I FRANSK STIL.
2771247. EN SKÆNK I FRANSK STIL.

Med to skabe med en indvendig hylde på hver side af en central øverste skuffe og et skab i midten. Metalbeslag. Leveres med to nøgler, alle låse virker som de skal. Højde 82cm x Længde 155cm x Dybde 50cm.

Almindelig brugsspor med enkelte ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 506