TEKTRONIX, Oscilloskop, TDS 460.

2770105. TEKTRONIX, Oscilloskop, TDS 460.

Digitalt oscilloskop - 4 kanaler. 350 Mhz. 100 MS/s. Længde 35, bredde 46, højde 15,5 cm.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet. Strømledning mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.715