TAGE NILSSON. Olie på lærred, nøgen, signeret TN.

277003. TAGE NILSSON. Olie på lærred, nøgen, signeret TN.

Nøgenstudie i blåt.
80x53 cm.
Térgo signede Tage Nilsson.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Tage Nilsson (1926–1997)

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgenstudie i blåt.
80x53 cm.
Térgo signede Tage Nilsson.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Tage Nilsson (1926–1997)

Antal besøg: 1.216