BERT FORKSTRÖM. "Uteservering Djurgårdsbrunn", Akvarel, signeret og dateret Bert Forkström -87.

276960. BERT FORKSTRÖM. "Uteservering Djurgårdsbrunn", Akvarel, signeret og dateret Bert Forkström -87.

17,5 x 30,5 cm.

snavset måtte, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

17,5 x 30,5 cm.

snavset måtte, Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.888