DINING COUNTRY, gustaviansk stil, 20. århundrede.

276950. DINING COUNTRY, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 127, bredde 52, højde 97,5 cm.

Slitage, ridser og stødskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 901