Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Crafoord Auktioner Malmö
Kunst
Malerie
2768771. PEDER MORK MØNSTED (1859-1941). Olie på lærred, signeret og dateret Sæby 1916.
« Tilbage til genstanden