TOGSÆT, Fleischmann HO, "Start 300". 20. århundrede.

2768628. TOGSÆT, Fleischmann HO, "Start 300". 20. århundrede.

Med vogne, skinner, lokomotiv og transformer i original æske.

Længde pap 53 cm.

Brugsslitage, beskadigelse af pap, muggen lugt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde pap 53 cm.

Antal besøg: 847