KØKKENBORD med sideklapper.

KØKKENBORD med sideklapper.
2768269. KØKKENBORD med sideklapper.

Bejdset fyrretræ.
Længde med klapper 157, bredde 99, højde 75 cm.

Skiven skal justeres, så klapperne kan foldes ned. Brugsslitage, ridser, mærker, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bejdset fyrretræ.

Antal besøg: 431