VAS i glas, Christer Sjögren, Lindshammar, signeret Chr Sjögren Lindshammar Sverige.

276820. VAS i glas, Christer Sjögren, Lindshammar, signeret Chr Sjögren Lindshammar Sverige.

Stor vase i klart glas med dekoration af ternet mønster.
Bund 24x24 cm.
Højde 38 cm.
Signeret Chr Sjögren Lindshammar Sverige.

Brugstilstand.
Ridser Munden med fabrikationsfejl Kalkaflejring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bund 24x24 cm.
Højde 38 cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 2.598