LARS BERTLE. Komposition, olie på lærred, signeret Bertle.

2767805. LARS BERTLE. Komposition, olie på lærred, signeret Bertle.

Udstillet på Liljevalchs, 120 x 135 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Bertle (Født 1925)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Bertle (Født 1925)

Antal besøg: 220