LEGNER OG SKRIVER, begyndelsen af det 20. århundrede.

276720. LEGNER OG SKRIVER, begyndelsen af det 20. århundrede.

Skrivemaskine, Royal Standard, New York, USA, Længde ca. 36 cm Lommeregner, længde ca. 23 cm.

Slitage, mærker, ridser, laktab. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 905