(410) LUFTGEVÆR, engelsk, Enkeltskud, fremstillet BSA, model Airsporter, kaliber .22, produktionsnr. GD20996.

276692. (410) LUFTGEVÆR, engelsk, Enkeltskud, fremstillet BSA, model Airsporter, kaliber .22, produktionsnr. GD20996.

Tønde længde 46 cm. Laksesigte med foldesigteblad, foldestempelhalsdioptri, træstempel med pistolgreb og skåret bagdæksel.

Mindre mærker på stemplet og den blå ring ellers GOD STAND.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.628