BERTEL GARDBERG. PLATE, Stemplet Gardberg 1950.

2766210. BERTEL GARDBERG. PLATE, Stemplet Gardberg 1950.

Messing. Længde 11,5 cm. Bredde 11 cm.

Let slitage.

Kunstner/designer

Bertel Gardberg (1916–2007)

Tema

Modern Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

Let slitage.

Kunstner/designer

Bertel Gardberg (1916–2007)

Tema

Modern Art & Design

Antal besøg: 1.208