Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Växjö Auktionskammare
Kunst
Malerie
KARIN KARLSSON. Stilleben. Olie på lærred, signeret og dateret 1940.
276544. KARIN KARLSSON. Stilleben. Olie på lærred, signeret og dateret 1940.
46 x 39,5 cm.
Vis hele teksten
Pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
46 x 39,5 cm.
Vis hele teksten
Pletter.
Växjö Auktionskammare
Antal besøg:
1.359