REKTANGULÆR SØLVBAKKE PASGORCY PUNCH. MIDT XX ÅRHUNDREDE.

2764185. REKTANGULÆR SØLVBAKKE PASGORCY PUNCH. MIDT XX ÅRHUNDREDE.

Stjerneslag og slag fra sølvsmedene Pasgorcy (Madrid).
Grøntsagskant. 27x20,5 cm.
Samlet vægt: 322 gram.

God stand, brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Grøntsagskant. 27x20,5 cm.
Samlet vægt: 322 gram.

God stand, brugsspor.

Antal besøg: 506