SKRIVESTOL, træ & læder.

SKRIVESTOL, træ & læder.
2762513. SKRIVESTOL, træ & læder.

Løs hynde i læder, læderbeklædt ryg og armlæn.
Ryghøjde ca 92,5 cm.
Sædehøjde ca 43 cm.
Bredde ca 66 cm.

Slitage, ridser og mærker, revner. Dybt beskidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde ca 92,5 cm.
Sædehøjde ca 43 cm.
Bredde ca 66 cm.

Antal besøg: 459