SENG, Art Nouveau.

SENG, Art Nouveau.
2761892. SENG, Art Nouveau.

Mahogni. Skåret indretning. Længde 203,5 cm. Bredde 100 cm. Højde 93,5 cm.
Indvendige mål ca 193x93,5 cm.

Brugsslitage. Mærker og ridser. Dekorativ list mangler på den ene gavl. En gavl med tør revne.

Få foretaget en gratis vurdering!
2761892. SENG, Art Nouveau.

Antal besøg: 926