TED DYER (B.1940). CORNFIELD PÅ EN SOMMERDAG.

2760601. TED DYER (B.1940). CORNFIELD PÅ EN SOMMERDAG.

Signeret, indskrevet `td 1149` på overlapningen, olie på lærred, uindrammet 76 x 101,5 cm.

Herkomst: Farnham, Anne's Antiques, 27. maj 2002, købt af ejeren.

Enkelte mindre skavanker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Enkelte mindre skavanker.

Antal besøg: 340