BIOS STOLE, 4 stk, midten af det 20. århundrede.

2760528. BIOS STOLE, 4 stk, midten af det 20. århundrede.

Sammenhængende 2 og 2.
Højde 76, sædehøjde ca 40, bredde 110 cm.

Fra biografen i Ordenshuset Virserum.

Træ med mærker, ridser, polstring med mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammenhængende 2 og 2.

Antal besøg: 293