SKEER, 3 stk, sølv, stemplet 1882, vægt 177 g.

275868. SKEER, 3 stk, sølv, stemplet 1882, vægt 177 g.

Spiseskeer, 3 stk sølv Længde ca. 21 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 859