Natbord i sværtet træ.

Natbord i sværtet træ.
2757934. Natbord i sværtet træ.

Tre skuffer i taljen. Læderkonvolut med forgyldt jernkant. Messing håndtag.
57 cm (højde) og 49 cm (diameter).

Slitage og tegn på brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og tegn på brug.

Antal besøg: 242