UNDERSKAB og HJØRNESKAB, Krogenäs møbler, Norge, 20. århundrede.

275713. UNDERSKAB og HJØRNESKAB, Krogenäs møbler, Norge, 20. århundrede.

Syrebejdset fyrretræ.
Smedede beslag.
Skænk Skab Længde 103 cm Bredde 51 cm Højde 185 cm Hjørneskab Længde 75 cm Bredde 50 cm Højde 185.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Syrebejdset fyrretræ.
Smedede beslag.

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.870