KARL AAGE RIGET. Farve litografi.

2757075. KARL AAGE RIGET. Farve litografi.

Dacapo, signeret og nummereret 225/350, 46x47.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 479